Dzień Mamy i Taty zbliża się wielkimi krokami! Jak co roku o tej porze trenujemy wierszyki, piosenki i tańce, dzięki którym nasze maluchy zafundują wspaniałe chwile swoim rodzicom. W dniu ich święta, poza występem czekają na nich również upominki. Jako miły dodatek przedstawiam kolejny wpis, a w nim Dzień Mamy i Taty – dyplomy, medale i inne niespodzianki 🙂 Myślę, że umilą Wasze uroczystości lub będą miłą niespodzianką dodaną do prezentu 🙂

Dyplom dla mamy i taty

Mam nadzieję, że uniknęłam stereotypów. Myślę, że dyplomy mają w sobie odrobinę humoru i w taki sposób powinny być przyjęte. Tak też, dyplom dla mamy i taty przedstawia rodziców w roli superbohaterów! Czemu wybór padł na właśnie taką odsłonę mamy (i taty)? Bo taka jest moja mama! Trochę kucharka, trochę elektryk, trochę mechanik samochodowy, trochę artystka. Wulkan supermocy. Cała (moja) mama. Innych argumentów brak.

 Do pobrania (dwa dyplomy na 1 arkusz A4):

Dzień Mamy i Taty – dyplomy, medale

Dla najlepszych medal, a jakże! Dla mamy prezentuję medal w wersji bardziej kobiecej – w kształcie serca, a dla taty okrągły. Na obu z nich widnieje puchar 🙂 Bo najlepszym należy się złote trofeum! Zrezygnowałam z dodawania tegorocznej daty. Dzięki temu pobrany raz materiał będziecie mogły wykorzystać wielokrotnie. Poniżej przedstawiam wzory, a w plikach do pobrania znajdziecie pdf z 6 medalami na jednym arkuszu A4.

 

W wersji do druku do pobrania:

Dzień Mamy i Taty – dyplomy, medale i … ogłoszenie

Wiem, że przedszkolną tradycją jest przygotowanie przez dzieci zaproszeń na uroczystość. Na pewno do bardzo miły gest! I wartościowy, pod warunkiem, że zaproszenia naprawdę przygotowują dzieci. Jeśli chciałybyście dodatkowo utrzymać atencję zapominalskich, załączam plakat, który możecie powiesić obok drzwi swojej sali lub na tablicy ogłoszeń. Dzięki temu każdego dnia odprowadzając dzieci rodzic będzie przypominał sobie o terminie uroczystości.

dzień mamy i taty przedszkole

Plakat w formie pliku pdf znajdziecie tutaj:

 

Dzień Mamy i Taty – scenariusze i materiały dodatkowe

Jeśli poszukujecie scenariusza uroczystości lub ciekawych materiałów dydaktycznych dotyczących rodziny, zajrzyjcie tutaj:

 

Szukacie pomysłów na prezent? Zapraszam na facebook po kolejne inspiracje i pomysły 🙂

Facebook Comments