Dzień Mamy i Taty zbliża się wielkimi krokami! Jak co roku o tej porze trenujemy wierszyki, piosenki i tańce, dzięki którym nasze maluchy zafundują wspaniałe chwile swoim rodzicom. W dniu ich święta, poza występem czekają na nich również upominki. Jako miły dodatek przedstawiam kolejny wpis, a w nim Dzień Mamy i Taty – dyplomy, medale i inne niespodzianki 🙂 Myślę, że umilą Wasze uroczystości lub będą miłą niespodzianką dodaną do prezentu 🙂

Dyplom dla mamy

Nie uniknęłam stereotypów, ale myślę, że dyplomy mają w sobie odrobinę humoru i w taki sposób powinny być przyjęte. Tak też, dyplom dla mamy przedstawia mamę zapracowaną i wielozadaniową (wszechstronnie uzdolnioną i uśmiechniętą) oraz mamę superbohaterkę. Czemu wybór padł na właśnie taką odsłonę mamy? Bo taka jest moja mama! Trochę kucharka, trochę elektryk, trochę mechanik samochodowy, trochę artystka. Cała (moja) mama. Innych argumentów brak.

 Do pobrania:
Dyplom i krawat dla taty

Tata w krawacie chodzić nie musi, ale jeśli komukolwiek pasuje bardziej, to niewątpliwie ten gadżet przynależy do tatusiów. Stąd też poza dyplomikiem dla taty, jako alternatywę, proponuję krawat w trzech wersjach kolorystycznych 🙂 Od dziś, niezależnie od tego, czy tatusiowe w krawatach chadzają czy nie, będą mieli jeden na specjalną okazję! A  przyszłym roku mucha, żeby było coś na zmianę 🙂

 

dzien taty medal

dyplom dla taty

Do pobrania:

Dzień Mamy i Taty – dyplomy, medale

Dla najlepszych medal, a jakże! Dla mamy prezentuję medal w wersji bardziej kobiecej – w kształcie serca, a dla taty okrągły. Na obu z nich widnieje tegoroczna data i puchar 🙂 Bo najlepszym należy się złote trofeum!

dzien mamy i taty - dyplomy, medale

W wersji do druku do pobrania:

 

Potrzebujecie scenariusza? Zajrzyjcie koniecznie tutaj! Znajdziecie tam wesoły, oddający rzeczywistość scenariusz, dzięki któremu z humorem zaprezentujecie się rodzicom:

 

Szukacie pomysłów na prezent? Zapraszam na facebook po kolejne inspiracje i pomysły 🙂
Facebook Comments