Autorka: Monika Sobkowiak Pani Monia

Dzień dobry i cześć!

Jestem nauczycielką przedszkola, neurologopedką, doradcą i autorką, przyjaciółką dzieci, rodziców i nauczycieli przedszkola. Serce, umysł i pióro oddałam edukacji. Tworzę kursy i materiały dla nauczycieli przedszkola oraz rodziców przedszkolaków wspierające holistyczny rozwój dziecka. Jestem autorką ogólnopolskich projektów pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Usłyszysz mnie w trakcie webinarów o rozwoju dziecka, posłuchasz w trakcie podcastów, a spotkasz we Wrocławiu!

Kursy i pomoce dydaktyczne

KURSY

Z moich certyfikowanych kursów online dla nauczycieli przedszkola i rodziców skorzystało już prawie 7000 osób!

MATERIAŁY

Strona Pani Monia to przestrzeń pełna materiałów dydaktycznych i kursów dla rodziców i nauczycieli przedszkola. Sprawdź sama!

0
uczestników kursów

Wasze opinie

Patrycja
Patrycjaużytkownik Instagrama
Read More
Pani Moniu :)) Uwielbiam Cię!!! Ciebie, wszystkie Twoje rady, podejście, metody, które są naprawdę skuteczne. Bardzo doceniam to, że kogę się od Ciebie uczyć <3 jesteś the best! Szkolenie z zakresu Dyscypliny w przedszkolu bardzo mi pomogło i napędziło do dalszej pracy. Pani Moniu, dziękuję, że jesteś.
Marta
Marta@martkas79
Read More
Kurs świetny, fajnie układa w głowie kierunek pracy z dziećmi. Mam teraz naprawdę trudna grupę i choć w nurcie Pbp pracuje od dawna Twoja wiedza pomogla mi zauważyć nowe ścieżki 😊. Jeśli kiedyś zdecydujesz się wydać ebooka lub kolejna książkę o byciu nauczycielką przedszkolaków z chęcią będę go czytać.
Agnieszka
Agnieszka@agajost
Read More
Nawet nie jestem w stanie policzyć ilu osobom poleciłam Pani profil i treści, które Pani udostępnia! Szanuję za każde dodane przez Panią słowo. Podziwiam za ogrom wiedzy i chęci dzielenia się nią z innymi. Wierzę, że zmieniła Pani tym na lepsze nie jedno maleńkie życie <3
Monika
Monikaużytkownik Instagrama
Read More
Dzień dobry, właśnie dzisiaj zaczęłam przerabiać Pani kurs o stawianiu granic. Co chwilę na nim płakałam, bo mam bardzo dużo do przepracowania z dzieciństwa, chciałam tylko podziękować za Pani pracę i powiedzieć, że cały czas obserwuję, uczę się i dzięki temu łatwiej mi zrozumieć zachowania mojej 3letniej córki. Pięknych Mikołajek!
Angelika
Angelikaużytkownik Instagrama
Read More
Dzięki Tobie i Twojej pracy nas rodziców mniej przygniatają niektóre dni! Dzięki;)
Magdalena
Magdalenaużytkownik Instagrama
Read More
Uwielbiam Edumail, korzystałam już milion razy, materiały graficzne mam podrukowane i zalaminowane i korzystam na bieżąco, scenariusze, pomysły na zabawy aktywizujące to złoto. No kocham 😀 a girlandy na dzień dyni i pluszowego misia zrobiły furorę 🙂
Aneta
Anetaużytkownik Instagrama
Read More
Pani Moniko! Nie jestem nawet w połowie kursu, a czuję już się pewniej i lepiej w grupie z moimi dziećmi. Wróciły mi siły i uśmiech. Myślałam, że może nie nadaję się do zawodu nauczyciela, ale dzięki Pani wskazówkom oraz wyciszankom jest o niebo lepiej. Jest Pani cudowna!
Elżbieta
Elżbietaużytkownik Instagrama
Read More
Pewnie dostajesz masę takich wiadomości, ale chciałabym tylko napisać, że jesteś super i robisz świetną robotę! Staram się wychowywać mojego syna na dzielnego chłopca i mimo, że jestem otwartą osobą to brakuje mi czasem podejścia. A każda Twoja wskazówka pokazuje mi jak można rozmawiać z synem i nauczyłaś mnie, że dzieci to ludzie. To takie oczywiste, a tak często się o tym zapomina. Także super, że jesteś!
Janka
Jankaużytkownik Instagrama
Read More
Moniko!!! Jestem zachwycona zakupem Twojego kursu! 😀 dopiero pierwszy moduł za mną i czuje potrzebę przekazania jak wspaniałą pracę zrobiłaś 🙂 empatyczna postawa wobec dzieci nie jest mi obca i z radością słucham jak opowiadasz o wielu technikach które wykorzystuje a mimo posiadanej już wiedzy i paru latach praktyki uważam że inwestycja w ten kurs to była świetna decyzja. Gratuluję Tobie bardzo wartościowego kursu!!!
Previous
Next

Wiedza i doświadczenie

Kwalifikacje

Lubię się uczyć! Jestem absolwentką trzech uniwersytetów. Ukończyłam Pedagogikę przedszkolną, Terapię Pedagogiczną, Logopedię i Neurologopedię.

 

Jestem nie tylko wieloletnim praktykiem, a także absolwentką trzech wrocławskich uniwersytetów. Przez 10 lat studiów poznawałam dogłębnie zagadnienia związane z rozwojem psychofizycznym przedszkolaków, z psychologią rozwojową, a także neurofizjologią dziecięcego mózgu. 

Doświadczenie

Za mną 11 lat pracy w publicznym przedszkolu. Praktyka bez teorii rzadko jest wolna od błędów. Ale teoria bez praktyki jest oderwana od rzeczywistości! Cieszę się, że mogę podzielić się doświadczeniem.

Jestem wieloletnim praktykiem. W toku 11 lat pracy w przedszkolu z dziećmi o normatywnym rozwoju, ale także z niepełnosprawnością. Jestem nauczycielem dyplomowanym, ale moja przygoda z dziećmi zaczęła się wiele lat wcześniej w harcerstwie!

0
obserwujących
0
obserwujących
0
subskrybentów newslettera

Materiały dydaktyczne

Bestsellerowe kursy

Newsletter

panimonia newsletter

Dołącz do newslettera i bądź zawsze na bieżąco!

Powiadomimy Cię o: 

  • nowościach w sklepie
  • niespodziankach
  • bezpłatnych wystąpieniach

W momencie rejestracji otrzymasz:

  • kod rabatowy -10% do wielokrotnego użytku na wszystkie produkty w Sklepie Pani Monia
  • kalendarz świąt nietypowych dla przedszkolaka – każdego 25 dnia miesiąca otrzymasz stronę kalendarza na kolejny miesiąc
  • specjalną ofertę dla nowych subskrybentów
  • bezpłatny dostęp do webinaru Dlaczego dzieci nas nie słuchają?
  • już nigdy nie przeoczysz najlepszych ofert!