Kim jestem?

pani monia monika sobkowiak

Nazywam się Monika Sobkowiak, jednak dzieci zwykle wołają do mnie: Pani Monia!

Jestem nauczycielką, neurologopedką i doradcą, przyjaciółką dzieci, rodziców i nauczycieli. Serce, umysł i pióro oddałam edukacji. Tworzę kursy, piszę książki, prowadzę szkolenia, tworzę pomoce dydaktyczne, uczę i prowadzę terapie. Jestem autorką projektów pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Usłyszysz mnie także w trakcie webinarów, posłuchasz w trakcie podcastów, a spotkasz we wrocławskich przedszkolach. 

Nie wierzę w obwinianie – wierzę we współpracę i wsparcie. Ściągam ciężar poczucia winy z barków rodziców i nauczycieli.

Nie wierzę w kary. Wierzę w świadome wychowanie małego dziecka.

Wierzę także, że wspólnie możemy tworzyć rzeczywistość, w której dziecko jest szanowane i szczęśliwe, a także szanuje innych. 

Jak pomagam?

Z radością działam na rzecz przedszkolaków. Wspieram ich rodziców i nauczycieli w ich świadomym wychowaniu. Dzielę się swoją wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem w wielu formach.

KURSY

Z moich certyfikowanych kursów online dla nauczycieli i rodziców skorzystało już prawie 5000 osób!

E-BOOKI

Wiedza i praktyka w formie do czytania, dla tych którym bardziej służy słowo pisane niż mówione.

SOCIAL

Mój Instagram @monikasobkowiak_ oraz Facebook Pani Monia łączą setki tysięcy rodziców i nauczycieli

EDUMAIL

Platforma i mail dla nauczycieli przedszkola, która podbiła serca. Jesteś nauczycielem przedszkola? Koniecznie ją sprawdź!

Czy pomagam skutecznie?

Patrycja
Patrycjaużytkownik Instagrama
Read More
Pani Moniu :)) Uwielbiam Cię!!! Ciebie, wszystkie Twoje rady, podejście, metody, które są naprawdę skuteczne. Bardzo doceniam to, że kogę się od Ciebie uczyć <3 jesteś the best! Szkolenie z zakresu Dyscypliny w przedszkolu bardzo mi pomogło i napędziło do dalszej pracy. Pani Moniu, dziękuję, że jesteś.
Marta
Marta@martkas79
Read More
Kurs świetny, fajnie układa w głowie kierunek pracy z dziećmi. Mam teraz naprawdę trudna grupę i choć w nurcie Pbp pracuje od dawna Twoja wiedza pomogla mi zauważyć nowe ścieżki 😊. Jeśli kiedyś zdecydujesz się wydać ebooka lub kolejna książkę o byciu nauczycielką przedszkolaków z chęcią będę go czytać.
Agnieszka
Agnieszka@agajost
Read More
Nawet nie jestem w stanie policzyć ilu osobom poleciłam Pani profil i treści, które Pani udostępnia! Szanuję za każde dodane przez Panią słowo. Podziwiam za ogrom wiedzy i chęci dzielenia się nią z innymi. Wierzę, że zmieniła Pani tym na lepsze nie jedno maleńkie życie <3
Monika
Monikaużytkownik Instagrama
Read More
Dzień dobry, właśnie dzisiaj zaczęłam przerabiać Pani kurs o stawianiu granic. Co chwilę na nim płakałam, bo mam bardzo dużo do przepracowania z dzieciństwa, chciałam tylko podziękować za Pani pracę i powiedzieć, że cały czas obserwuję, uczę się i dzięki temu łatwiej mi zrozumieć zachowania mojej 3letniej córki. Pięknych Mikołajek!
Angelika
Angelikaużytkownik Instagrama
Read More
Dzięki Tobie i Twojej pracy nas rodziców mniej przygniatają niektóre dni! Dzięki;)
Magdalena
Magdalenaużytkownik Instagrama
Read More
Uwielbiam Edumail, korzystałam już milion razy, materiały graficzne mam podrukowane i zalaminowane i korzystam na bieżąco, scenariusze, pomysły na zabawy aktywizujące to złoto. No kocham 😀 a girlandy na dzień dyni i pluszowego misia zrobiły furorę 🙂
Aneta
Anetaużytkownik Instagrama
Read More
Pani Moniko! Nie jestem nawet w połowie kursu, a czuję już się pewniej i lepiej w grupie z moimi dziećmi. Wróciły mi siły i uśmiech. Myślałam, że może nie nadaję się do zawodu nauczyciela, ale dzięki Pani wskazówkom oraz wyciszankom jest o niebo lepiej. Jest Pani cudowna!
Elżbieta
Elżbietaużytkownik Instagrama
Read More
Pewnie dostajesz masę takich wiadomości, ale chciałabym tylko napisać, że jesteś super i robisz świetną robotę! Staram się wychowywać mojego syna na dzielnego chłopca i mimo, że jestem otwartą osobą to brakuje mi czasem podejścia. A każda Twoja wskazówka pokazuje mi jak można rozmawiać z synem i nauczyłaś mnie, że dzieci to ludzie. To takie oczywiste, a tak często się o tym zapomina. Także super, że jesteś!
Janka
Jankaużytkownik Instagrama
Read More
Moniko!!! Jestem zachwycona zakupem Twojego kursu! 😀 dopiero pierwszy moduł za mną i czuje potrzebę przekazania jak wspaniałą pracę zrobiłaś 🙂 empatyczna postawa wobec dzieci nie jest mi obca i z radością słucham jak opowiadasz o wielu technikach które wykorzystuje a mimo posiadanej już wiedzy i paru latach praktyki uważam że inwestycja w ten kurs to była świetna decyzja. Gratuluję Tobie bardzo wartościowego kursu!!!
Previous
Next
0
uczestników kursów w 2022 r.

Newsletter

Dołącz do newslettera i bądź zawsze na bieżąco!

Powiadomimy Cię o: 

  • nowościach w sklepie
  • niespodziankach
  • bezpłatnych wystąpieniach

Książki i publikacje w druku

Lubię pisać. Jako Pani Monia i nie tylko. Nie wiem tylko dla kogo bardziej – dla rodziców, nauczycieli czy dzieci? Owocem tego niezdecydowania są publikacje dla każdej z tych grup.  Napisałam wiele, ale pozwolę sobie wyróżnić kilka pozycji:

  • Jak wspierać rozwój przedszkolaka? (M. Sobkowiak, Samo Sedno)
  • Rozwój emocjonalny dziecka (M. Sobkowiak, Oficyna MM)
  • Elementarz sylabowy (M. Sobkowiak, wyd. Wilga)
  • GRY: Tych już nie wyliczę. Zaczęło się niewinnie, jednak po kilku latach – straciłam rachubę, jest ich naprawdę dużo!
0
obserwujących
0
obserwujących
0
użytkowników Edumail.pl