Dyplomy na każdą okazję to pakiet różnych wspaniałości, który pozwoli zaoszczędzić pieniądze wydawane na przygotowanie podziękowań dla rodziców, dzieci, laureatów konkursów, a nawet dziadków. Przygotowane dyplomy zawierają projekty nie powiązane z konkretnym tematem i kilka propozycji okazjonalnych – na Dzień Babci i Dziadka, Pasowanie na Przedszkolaka, na Dzień Pluszowego Misia. Zapraszam!

Dyplomy na każdą okazję – dla Babci i Dziadka

Niektóre dyplomy potrzebujemy w kolorze. W przypadku innych – lepiej, jeśli dziecko może spersonalizować pracę i z odrobiną wysiłku udekorować go tak, jak podpowiada mu wyobraźnia. Każda z nas wie doskonale, że nic tak nie cieszy członków rodziny naszych maluchów, jak prezent przygotowany samodzielnie przez dzieci. Ale – zostawiam Wam do wyboru 🙂 Poniższe projekty załączam do pobrania pod wzorami.

W kolorze i czarno-białe:
Do pobrania:

Na wesoło – dyplom dla odlotowych dziadków:

 

Do pobrania:

Dyplomy na każdą okazję – a może laurka?

Przy okazji, przygotowałam prostą “laurkę”. Taki mały drobiazg na pewno będzie miłą dekoracją na naszych tablicach, a przy okazji ucieszy naszych dziadków. Każdy z nas jest ciekaw swojego portretu wykonanego przez pociechę 🙂

Do pobrania:

Dyplomy na każdą okazję – coś dla mamy i taty

W dyplomach najlepsze są miłe słowa. I to, że rodzic może taki dyplom powiesić w ramce między zdjęciami albo na tablicy w pracy. To miła rzecz! Dla rodziców przygotowałam kilka opcji. Zobaczcie sami!

Dyplom dla Supermamusi i Supertatusia

Dyplom dla Supermamy, medal dla mamy i taty

Supermama w wersji superbohaterki – na wesoło! 🙂

Medal dla mamy i taty – czemu nie?

Certyfikat dla mamy – pewnie, że tak!

Do pobrania:
Dyplomy na każdą okazję – do uzupełniania!

Jak to zrobić? Pobrany plik należy odpalić w Wordzie, czyli w klasycznym edytorze tekstowym. W odpowiednich miejscach czekają na was pola tekstowe do uzupełniania dowolną treścią, czcionką, kolorem i rozmiarem – wszystko jak zawsze w Wordzie!
Do pobrania:

Dyplom na Dzień Pluszowego Misia – albo i nie!

Po załadowaniu pliku w Wordzie, zobaczycie pola tekstowe, w których w łatwy sposób uzupełnicie dyplom treścią.

Może pogratulować dziecku zostanie Przyjacielem Pluszowego Misia, ale… niekoniecznie! Szata graficzna przygotowanego dyplomu jest dość uniwersalna.

dyplom na dzien pluszowego misia

Do pobrania:

 

 

 

Facebook Comments