Prowadząca

Nazywam się Monika Sobkowiak, jednak dzieci zwykle wołają do mnie: Pani Monia!

Jestem nauczycielką, neurologopedką i doradcą, przyjaciółką dzieci, rodziców i nauczycieli. Serce, umysł i pióro oddałam edukacji. Tworzę kursy, piszę książki, prowadzę szkolenia, tworzę pomoce dydaktyczne, uczę i prowadzę terapie. Jestem autorką projektów pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Usłyszysz mnie także w trakcie webinarów, posłuchasz w trakcie podcastów, a spotkasz we wrocławskich przedszkolach. 

Nie wierzę w obwinianie – wierzę we współpracę i wsparcie. Ściągam ciężar poczucia winy z barków rodziców i nauczycieli.

Nie wierzę w kary. Wierzę w świadome wychowanie małego dziecka.

Wierzę także, że wspólnie możemy tworzyć rzeczywistość, w której dziecko jest szanowane i szczęśliwe, a także szanuje innych. 

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia w rozwiązaniu Twojego problemu? Konsultacje to możliwość, która powstała właśnie dla Ciebie! Od ponad 10 lat służę skutecznym wsparciem rodzicom i nauczycielom w formie konsultacji.

Pomoc dla Ciebie

POMOC DLA RODZICÓW

Wspieram w rozwiązywaniu codziennych trudności wychowawczych, wspieraniu dziecka wysoko wrażliwego, planowaniu jego rozwoju, podjęciu decyzji o rozpoczęciu terapii, wyborze przedszkola i żłobka, odpowiadaniu na pytania dotyczące rozwoju dziecka, planowaniu rozwoju dziecka uzdolnionego oraz rozwiązywaniu trudności dotyczących opieki, wychowania i rozwoju dzieci z niepełnosprawnością.

POMOC DLA NAUCZYCIELI

Wspieram w rozwiązywaniu codziennych trudności wychowawczych związanych z życiem grupy, planowaniu wsparcia dla “bardzo trudnych przypadków”, planowaniu działań naprawczych, wspieraniu dziecka wysoko wrażliwego, planowaniu rozwoju dzieci, współpracy z rodzicami, planowaniu dalszego rozwoju, planowaniu i realizacji rozwoju zawodowego, planowaniu rozwoju dziecka uzdolnionego oraz rozwiązywaniu trudności związanych z opieką, wychowaniem i rozwojem dzieci z niepełnosprawnością.

Wolne terminy

Niestety aktualnie nie ma dostępnych terminów konsultacji.

Nowy kalendarz dostępnych terminów pojawi się w sierpniu.

Żaden z dostępnych terminów Ci nie odpowiada? Nic straconego!

Dołącz do kursu

Zajrzyj na kursy.panimonia.pl i sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
0
Uczestników kursów online w 2022 r.