Stawianie granic dzieciomKurs online dla rodziców i nauczycieli

Stawianie granic dzieciom to kurs, który skutecznie pomaga rodzicom i nauczycielom!

Stawianie granic dzieciom to kurs dla rodziców (ale także nauczycieli), którzy chcą wiedzieć jak z szacunkiem i skutecznie stawiać granice dzieciom. Kurs zawiera 3 moduły, a w nich aż 15 lekcji

01
ikona2
Lepsze zrozumienie potrzeb dziecka
02
4
Budowa relacji opartej na szacunku
03
2
Konkretne sposoby na sytuacje kryzysowe

Co zyskujesz,gdy dołączysz do kursu?

Merytoryczne wsparcie i praktyczne wskazówki oparte nie tylko na badaniach na temat rozwoju dziecka, ale przede wszystkim na kilkunastoletnim doświadczeniu w pracy z małymi dziećmi.

  • Odzyskasz komfort w relacji ze swoim dzieckiem
  • Poczujesz się kompetentnym opiekunem, który wie co i jak robić, gdy jest naprawdę trudno
  • Zrozumiesz lepiej swoje dziecko i pogłębisz Waszą relację.

Kurs jest certyfikowany!

certyfikat grniace

Po ukończeniu kursu dotyczącego właściwego podejścia w kwestii stawiania granic dzieciom, automatycznie otrzymasz certyfikat, który poświadcza udział w tym szkoleniu. Warto zachować go w swojej dokumentacji, szczególnie, jeśli jesteś nauczycielką na etapie realizacji stażu na kolejny stopień awansu zawodowego.

Czego się dowiesz podczas kursu online Stawianie granic? Oto co będziesz potrafić:

MODUŁ 1: ROZUMIEM DZIECKO

Poznasz powody, dla których dzieci przekraczają granice, oraz zrozumiesz, jak wiek wpływa na te procesy. Zdobędziesz wgląd w tło wyznaczania granic oraz dowiesz się, kiedy ustalać granice, a kiedy elastyczne podejście jest korzystne dla dziecka.

MODUŁ 2: DZIAŁAM ŚWIADOMIE

Moduł ten przedstawia strategie rozpoznawania i reagowania na przekraczanie granic, pomagając w skutecznym wyznaczaniu ich w różnych sytuacjach behawioralnych dziecka. Nauczysz się, jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami, takimi jak agresja czy opór, promując jednocześnie zdrowy rozwój emocjonalny dziecka.

MODUŁ 3: JUŻ WIEM CO POMOŻE

W tym module podsumujesz zdobytą wiedzę oraz dowiesz się, co sprzyja lub utrudnia wyznaczanie granic. Z nowo nabytą wiedzą będziesz lepiej przygotowany do wsparcia swojego dziecka, balansując między ustalaniem granic a umożliwieniem mu swobodnego rozwoju.

Zaufało mi już tysiące rodziców i nauczycieli!

Może znamy się nie od dawna – chciałabym, abyś wiedział, że mam za sobą tysiące ugaszonych pożarów. Od kilkunastu lat wspieram przedszkolaki, rodziców przedszkolaków i nauczycieli przedszkola tworząc liczne publikacje w druku i w sieci. Merytorycznie i praktycznie opowiadam o rozwoju przedszkolaków, czując się przyjacielem dzieci, rodziców i nauczycieli.

Jestem autorką poradników dla rodziców, przewodników metodycznych dla nauczycieli i gier dla dzieci. Od 6 lat prowadzę stronę PaniMonia.pl, gdzie dzielę się gigabajtami wspierającej treści dla osób, którym wychowanie przedszkolne jest bliskie. Zawodowo i naukowo jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego, neurologopedką, absolwentką czterech kierunków studiów, które łączy rozwój małego dziecka.

Jestem autorką projektów pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki, recenzentką wielu innych.

Usłyszysz mnie w radio, w podcastach na Spotify, w wystąpieniach dla nauczycieli, możesz trafić na moje projekty i pomoce dydaktyczne w przedszkolach i księgarniach w całej Polsce.

Spotkasz mnie we wrocławskich przedszkolach. I – jak wiesz – dzielę się wiedzą w formie webinarów!

Wierzę w porozumienie bez przemocy, wychowanie oparte na wzajemnym szacunku i w to, że Mały Człowiek zasłużył na mądrych, świadomych opiekunów i nauczycieli. Świadoma, pozytywna dyscyplina, której uczę jest tego wyrazem.

Edukacja Małych Ludzi jest moją wielką pasją!
Niezmiernie miło mi, że dziś będą mogła podzielić się nią z Tobą.