Dziecko wysoko wrażliweKurs online dla rodziców i nauczycieli.

Dziecko wysoko wrażliwe to kurs, który skutecznie pomaga rodzicom i nauczycielom!

Wyjątkowo pomocny i praktyczny kurs online, któremu zaufały setki rodziców i nauczycieli przedszkola! Odkryj, jak wspierać swoje wysoko wrażliwe dziecko, aby rozwinęło swój pełen potencjał!

01
2
Wskazówki od praktyka
02
4
Skuteczna pomoc
03
ikona
Wygodna forma

Dlaczego ten kursjest dla Ciebie?

Jeśli Twoje dziecko wykazuje następujące zachowania:

  • Potrzebuje więcej czasu zanim dołączy do grupy
  • Często jest rozdrażnione lub bardzo śpiące
  • Wybucha emocjami po ciężkim dniu
  • Przeżywa głęboko sytuacje, których doświadcza i głęboko empatyzuje
  • Potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji i jest wrażliwe na subtelne zmiany

Możliwe, że Twoje dziecko jest wysoko wrażliwe. Nasz kurs pomoże Ci zrozumieć i wesprzeć Twoje dziecko, aby mogło rozkwitnąć, radzić sobie z wyzwaniami, oraz rozumiało zalety jakie niesie ze sobą wysoka wrażliwość.

Zyskujesz: zrozumienie potrzeb dziecka sprawdzone metody działania bezpieczeństwo

Kurs składa się z 8 szczegółowych lekcji, które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat właściwego podejścia do dziecka wysoko wrażliwego. Dowiesz się, jak sprawdzić, czy Twoje dziecko jest wysoko wrażliwe, co oznacza wysoka wrażliwość, czy jest uwarunkowana genetycznie, jakie trudności może napotkać Twoje dziecko i jak je wspierać w codziennym życiu.

Dołącz do kursu i rozpocznij swoją podróż, aby lepiej zrozumieć i wesprzeć swoje wysoko wrażliwe dziecko!

 

dyscyplina w grupie przedszkolnej

Zaufało mi już tysiące rodziców i nauczycieli!

Może znamy się nie od dawna – chciałabym, abyś wiedział, że mam za sobą tysiące ugaszonych pożarów. Od kilkunastu lat wspieram przedszkolaki, rodziców przedszkolaków i nauczycieli przedszkola tworząc liczne publikacje w druku i w sieci. Merytorycznie i praktycznie opowiadam o rozwoju przedszkolaków, czując się przyjacielem dzieci, rodziców i nauczycieli.

Jestem autorką poradników dla rodziców, przewodników metodycznych dla nauczycieli i gier dla dzieci. Od 6 lat prowadzę stronę PaniMonia.pl, gdzie dzielę się gigabajtami wspierającej treści dla osób, którym wychowanie przedszkolne jest bliskie. Zawodowo i naukowo jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego, neurologopedką, absolwentką czterech kierunków studiów, które łączy rozwój małego dziecka.

 

Jestem autorką projektów pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki, recenzentką wielu innych.

Usłyszysz mnie w radio, w podcastach na Spotify, w wystąpieniach dla nauczycieli, możesz trafić na moje projekty i pomoce dydaktyczne w przedszkolach i księgarniach w całej Polsce.

Spotkasz mnie we wrocławskich przedszkolach. I – jak wiesz – dzielę się wiedzą w formie webinarów!

 

 

 

Wierzę w porozumienie bez przemocy, wychowanie oparte na wzajemnym szacunku i w to, że Mały Człowiek zasłużył na mądrych, świadomych opiekunów i nauczycieli. Świadoma, pozytywna dyscyplina, której uczę jest tego wyrazem.

Edukacja Małych Ludzi jest moją wielką pasją!
Niezmiernie miło mi, że dziś będą mogła podzielić się nią z Tobą.