dyscyplina w grupie przedszkolnej

Dyscyplina w grupie przedszkolnejKurs online dla nauczycieli przedszkola.

Dyscyplina w grupie przedszkolnej to kurs, który skutecznie pomaga nauczycielom!

Świadoma pozytywna Dyscyplina w grupie przedszkolnej to wyjątkowo pomocny, a także praktyczny kurs online dla nauczycieli przedszkola, któremu zaufało tysiące nauczycieli! Jeśli chcesz wiedzieć jak z szacunkiem i skutecznie dyscyplinować nawet opornie współpracującą grupę przedszkolną – ten kurs jest dla Ciebie!

Ten kurs jest PRAKTYCZNY! pomaga! przynosi ulgę!

Promocja trwa! 

Skorzystaj i zdobądź kurs w niższej cenie!

Cena dziś: 119 zł !

Cena regularna: 259 zł

Jak opisują kurs Dyscyplina w grupie przedszkonej uczestnicy?

Pomocny
97%
Skuteczny
86%
Bogaty i merytoryczny
91%

Brak dyscypliny w grupie przedszkolnej potrafi odbierać radość pracy najbardziej zaangażowanemu nauczycielowi! Dlatego kurs nie należy do tych najkrótszych. Chciałam dać Ci kompletne informacje, które naprawdę pomogą. Praktyczne, a także do zastosowania od zaraz. I wiesz co? Udało się!

dyscyplina w grupie przedszkolnej
dyscyplina w grupie przedszkolnej

Temu kursowi zaufało już

0
nauczycieli i nauczycielek!

MODUŁ 1: PODSTAWY DYSCYPLINY

Wprowadza strategie budowania dyscypliny od podstaw, ucząc jak reagować na zachowania dzieci i przeprowadzać aktywności efektywniej.

MODUŁ 2: TRUDNOŚCI INDYWIDUALNE

Przedstawia strategie rozpoznawania i reagowania na przekraczanie granic przez dzieci, ucząc jak wyznaczać im limity w różnych sytuacjach, w tym podczas eksperymentowania czy przeżywania silnych emocji.

MODUŁ 3: PROBLEMY GRUPOWE

Skupia się na strategiach radzenia sobie z trudnymi zachowaniami w grupie, wskazując sposoby zarządzania chaosem, podejścia do kryzysów oraz alternatywy dla tradycyjnych kar i nagród.

MODUŁ 4: WSPÓŁPRACA

Podkreśla znaczenie współpracy z psychologami, pedagogami i nauczycielami oraz uczy, jak skutecznie prowadzić rozmowy z rodzicami. Bo to nie zawsze taka prosta sprawa!

Zapowiedź kursu

dyscyplina w grupie przedszkolnej

Świadoma, pozytywna dyscyplina w grupie przedszkolnej niesie wiele dobra! To techniki i metoda, które pozwalają budować bezpieczną i opartą na szacunku relację z przedszkolakiem, nawet wtedy, gdy borykamy się z trudnościami ciężkiego kalibru: agresją – biciem, popychaniem, szczypaniem, gryzieniem; krzykiem i kłótniami, odmową udziału w zajęciach.

Korzyści, które wskazują kursanci

Wiemy, że najlepsze rekomendacje to te, które płyną z ust kursantów i osób, które wiedzę wprowadziły w praktykę.

Dlatego cieszy nas, że w opiniach najczęstsze określenia to: skuteczny, pomocny, merytoryczny! 

01
2
Wskazówki od praktyka
02
4
Skuteczna pomoc
03
ikona
Wygodna forma

Bogaty zestawpomocy dydaktycznych

Kurs Dyscyplina w grupie przedszkolnej zawiera 4 moduły, a w nich aż 32 lekcje (co daje ponad 7 godzin materiału szkoleniowego). Ale to nie wszystko! Na ręce nauczycieli przedszkola wraz z kursem Dyscyplina w grupie przedszkolnej składamy bogaty zestaw pomocy dydaktycznych.

dyscyplina w grupie przedszkolnej

Kiedy mogę obejrzeć kurs?

Dostęp do kursu Dyscyplina w grupie przedszkolnej otrzymujesz aż na 6 miesięcy. Możesz odtwarzać go w dowolnym czasie, robić przerwy i wracać do kolejnych lekcji. Obejrzysz go tak, jak Ci wygodnie – zarówno z telefonu jak i urządzenia stacjonarnego.

Kurs jest certyfikowany!

dyscyplina w grupie przedszkolnej

Po ukończeniu kursu dotyczącego świadomej, pozytywnej dyscypliny dla nauczycieli przedszkola, automatycznie otrzymasz certyfikat, który poświadcza udział w tym szkoleniu. Warto zachować go w swojej dokumentacji, szczególnie, jeśli jesteś na etapie realizacji stażu na kolejny stopień awansu zawodowego nauczyciela.

Zyskujesz: komfort pracy dobre relacje pomoc

Kurs online Dyscyplina w grupie przedszkolnej jest merytoryczny, praktyczny, konkretny i skuteczny, a rozwiązania przedstawiane w kursie sprawdzone na drodze kilkunastoleniej praktyki. Świadoma, pozytywna dyscyplina, bez ogólników i wskazówek, których nie umiemy przełożyć na życie grupy – jakże licznej i często wtłoczone w ramy czasowe posiłków.

Merytoryczne wsparcie i praktyczne wskazówki oparte nie tylko na badaniach na temat rozwoju dziecka, ale przede wszystkim na kilkunastoletnim doświadczeniu w pracy z małymi dziećmi.

  • Odzyskasz komfort pracy
  • Poczujesz się kompetentny
  • Nie będziesz czuł się bezsilny, nawet w chwilach, gdy jest bardzo trudno
  • Zrozumiesz lepiej przedszkolaki
  • Poprawisz relacje z rodzicami
  • Zdobędziesz nowe umiejętności, potwierdzone poświadczeniem udziału.
dyscyplina w grupie przedszkolnej

Temu kursowi zaufało już

0
nauczycieli i nauczycielek!

Zaufało mi już tysiące rodziców i nauczycieli!

Może znamy się nie od dawna – chciałabym, abyś wiedział, że mam za sobą tysiące ugaszonych pożarów. Od kilkunastu lat wspieram przedszkolaki, rodziców przedszkolaków i nauczycieli przedszkola tworząc liczne publikacje w druku i w sieci. Merytorycznie i praktycznie opowiadam o rozwoju przedszkolaków, czując się przyjacielem dzieci, rodziców i nauczycieli.

Jestem autorką poradników dla rodziców, przewodników metodycznych dla nauczycieli i gier dla dzieci. Od 6 lat prowadzę stronę PaniMonia.pl, gdzie dzielę się gigabajtami wspierającej treści dla osób, którym wychowanie przedszkolne jest bliskie. Zawodowo i naukowo jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego, neurologopedką, absolwentką czterech kierunków studiów, które łączy rozwój małego dziecka.

 

Jestem autorką projektów polecanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, recenzentką wielu innych.

Usłyszysz mnie w radio, w podcastach na Spotify, w wystąpieniach dla nauczycieli, możesz trafić na moje projekty i pomoce dydaktyczne w przedszkolach i księgarniach w całej Polsce.

Spotkasz mnie we wrocławskich przedszkolach. I – jak wiesz – dzielę się wiedzą w formie webinarów!

 

 

 

Wierzę w porozumienie bez przemocy, wychowanie oparte na wzajemnym szacunku i w to, że Mały Człowiek zasłużył na mądrych, świadomych opiekunów i nauczycieli. Świadoma, pozytywna dyscyplina, której uczę jest tego wyrazem.

Edukacja Małych Ludzi jest moją wielką pasją!
Niezmiernie miło mi, że dziś będą mogła podzielić się nią z Tobą.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Polecam go przede wszystkim nauczycielom przedszkola, ale także innym osobom pracującym z grupą dzieci w wieku przedszkolnym: psychologom, logopedom, specjalistom, nauczycielom języków. Dla rodziców polecam kurs Stawianie granic dzieciom.

Tak, jeśli uzyskasz zgodę ze swojej placówki. Napisz do nas mail na adres  lub skorzystaj z formularza kontaktowego który znajdziesz poniżej.
Fakturę do opłacenia go prześlemy mailowo.

Zdecydowanie! Kurs bazuje na świadomej, pozytywnej dyscyplinie i czerpie z wielu nauk po to, aby skutecznie wspierać nauczycieli przedszkola w dyscyplinowaniu grupy przedszkolnej z szacunkiem do małego człowieka.

Pytania? Pisz śmiało!