Dzień Babci i Dziadka tuż-tuż! Jak na każdą wielką uroczystość, tak również i na tą, nasi goście oczekują zaproszenia! Tym razem przedstawiam swoją wersję znanego weselnego konceptu, zaadaptowanego na potrzeby przedszkolnego święta. Oto zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – kartka z kalendarza.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – kartka z kalendarza

Choć w tym roku zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – karta z kalendarza zwyciężyło, przedstawię Wam przy okazji kilka projektów z wcześniejszych lat. Szczególnie polecam tym, którzy w ferworze świątecznych przygotowań “zagapili się” co nieco. Inspiracje są naprawdę proste do zrealizowania.

Wzór numer 1:

zaproszenie na dzień babci i dziadka przedszkole

Wpis, w którym znajdują się pliki do pobrania znajdziesz tutaj -> Dzień Babci i Dziadka 1

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – kartka z kalendarza… albo i nie!

Inną propozycją jest serduszko ze informacją zawiniętą w rolkę. Na jego wykonanie naprawdę nie trzeba wiele czasu! A więc jeśli zaproszenie na dzień babci i dziadka – karta z kalendarza wydaje się Wam być zbyt czasochłonne (nie powinno) – skorzystajcie z tej prostej propozycji!

zaproszenie na dzień babci i dziadka przedszkole

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – kartka z kalendarza… albo i nie!

To kolejna wersja zaproszenia, które składa się w ciekawy sposób! Wykonanie jest proste i z dodatkiem dziecięcej wyobraźni, pozwoli przygotować elegancką niespodziankę – zaproszenie dla naszych gości.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – kartka z kalendarza

Na zakończenie tegoroczny faworyt – karta z kalendarza. Pomysł prosto z weselnych zaproszeń! Zaadaptowany na przedszkolny grunt, pozwala w krótkim czasie stworzyć przejrzyste zaproszenie zarówno w formie małej (indywidualnie dla dziadków), jak i w formie plakatu informacyjnego.

Przygotowany poniżej plik zapisz na swoim komputerze (w formie pdf lub doc). Jeśli chcesz edytować godzinę i miejsce na swoim urządzeniu – skorzystaj z pliku doc. W odpowiednim miejscu znajduje się pole tekstowe, które możesz edytować, uzupełniając o własne informacje.

Jeśli chcesz uzupełnić plik ręcznie – wybierz pdf.

Drukując dobierz odpowiednie ustawienia – w zależności od preferencji możesz wydrukować zaproszenie w formacie A3 lub A4 i każdej mniejszej (np. wybierając ustawienia “drukuj 4 arkusze na 1 stonie”).

Załączam wzory, a pliki do pobrania znajdziesz poniżej. Wybrany dzień (datę uroczystości) należy zaznaczyć kolorem/serduszkiem.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – karta z kalendarza

Pliki do wydruku:

Word (doc) – jeśli chcesz edytować miejsce i godzinę na swoim urządzeniu – zaproszenie doc

I pdf – dla wydruku w lepszej jakości, jednak bez możliwości automatycznej edycji:  zaproszenie – karta z kalendarza

Inne wersje:

Facebook Comments