Pierwszy dzień nowego miesiąca, to idealny dzień na post o miesiącach 🙂 Szczególnie, że dzisiejszy dzień jest perfekcyjnie słoneczny i miły;) Ponieważ przedszkolne sale mają swój czar – każdy najmniejszy element powinien być inspirujący i interesujący dla dziecka, więc i te tabliczki również. Długo szukałam czegoś ekstra – sama rysuję na naciąganą czwórkę z plusem, więc posiłkuję się zawsze cyberprzestrzenną dżunglą różności i programami graficznymi, które jakiś cudem okazują się być dla mnie wyrozumiałe i hojne. A tym razem – trafiłam na cuda, daję słowo! 🙂 Oto spolszczone dwanaście miesięcy – plansze do pobrania!
Zauważyłyście pewnie, że ostatnio nie wrzucam materiałów do pobrania bezpośrednio tutaj. To było super wygodne – dla mnie i dla Was na pewno też, ale przekroczyłyśmy limity transferu 🙂 Więc chcąc, by wszystko było bezpłatne – tak dla mnie, jak i dla Was, wrzucam pliki na dysk google albo chomika. Tym razem również wszystko znajdziecie na chomiku i dysku 🙂

Przedstawiam Wam zdjęcia materiałów, które czekają w załączniku:) Możecie je zapisywać bezpośrednio na komputer, ale dużo ekonomiczniej dla Waszej drukarki jest korzystać z pdfów (z chomika i googla).

Gotowe? … Start!:

Projekt nie jest mój. Znalazłam je w necie w języku angielskim i zadbałam o polskie translacje. Wiecie skąd są?

Wzór:

Materiały do druku pobierzecie:
Dziękuję za kolejną wizytę 🙂

p.s. Na facebooku załączyłam przypięty post, gdzie możecie dawać swoje propozycje materiałów, które się Wam przydadzą 🙂 Zapraszam do komentowania!
 

Zapisz

Facebook Comments